664 094 601
banner
Nowości
PhotoCross 13 Carbon Grey

PhotoCross 13 Carbon Grey

towar niedostępny
Spectral 15 Black

Spectral 15 Black

Cena: 665.00 zł
Urban Approach 10

Urban Approach 10

towar niedostępny
kliknij na obrazek aby powiększyć
nowość

Retrospective® 30 (Sandstone)

Kod towaru:TT0717
Kolor
Rozmiar:
Dostępność: 
Średnia ocen:
0.00
skomentuj
Cena netto:682.93 zł
Cena z VAT:840.00 zł
Ilość:
kup teraz
Opis
Filmy
Nieprzyciągająca wzroku, dyskretna, miękka torba naramienna z minimalistycznym wykończeniem która nie zwraca uwagi na to, że w środku przenoszony jest cenny sprzęt fotograficzny.
Mieści 1 profi DSLR z zapiętym obiektywem oraz 2 - 4 obiektywy + 10" netbooka


Zaprojektowana dla profesjonalnych fotografów, którzy nie chcą zwracać na siebie uwagi i pozostać anonimowymi w tłumie czy w każdej innej sytuacji. Nasi projektanci połączyli oldskulowy wygląd zewnętrzny torby z nowoczesnymi materiałami i rozwiązaniami technicznymi niezbędnymi dla profesjonalnego fotografa.

Główne cechy:

 • Minimalistyczny wygląd który skrywa kosztowny sprzęt foto
 • Mieści 1 profi DSLR z zapiętym obiektywem 70-200 f2.8
 • Dodatkowo można pomieścić 2 - 4 obiektywów oraz zapasowe body w przedniej kieszeni.
 • Przednia kieszeń mieści dodatkowe body profi DSLR
 • Tylna kieszeń mieści 10" netbooka
 • Specjalna wewnętrzna kieszeń na baterie, długopisy, karty, notatnik itp
 • Specjalne wyciszane rzepy na głównej klapie torby
 • Miękki, regulowany, antypoślizgowy pasek na ramię
 • Przeźroczysta kieszonka na wizytówki
 • Pokrowiec przeciwdeszczowy z uszczelnionymi szwami

Pasuje na:
 • 1 profi DSLR z przypiętym obiektywem i dodatkowo 1 - 3 obiektywów + netbook
 • 1 profi DSLR (body) w przedniej kieszeni i 2 - 4 obiektywy w głównej przegrodzie wraz z 70-200 f2.8 + netbook

Specyfikacja techniczna:
 • Wymiary wewn. 38 x 24 x 15.2 cm
 • Wymiary zewn 40.6 x 26.7 x 17.8 cm
 • Waga 1.5 kg
 • Dożywotnia gwarancja
Cechy charakterystyczne:
a Wygląd każdej torby z serii Retrospective jest celowo zaprojektowany prosto by pozwolić fotografowi robić zdjęcia w sposób nie rzucający się w oczy.
a Wszystkie torby Retrospective występują w trzech kolorach: Pinestone,Sandstone  i Black.
a Miękkość i elastyczność toreb Retrospective 10, 20 i 30 pozwala na łatwe umieszczenie profesjonalnej DSLR w głównej przegrodzie z zapiętym obiektywem skierowanym w dół. Na zdjęciu torba Retrospective 10 z  umieszczonym w niej aparatem Canon 5D z battery grip i z zapiętym obiektywem 24-70 f2.8 oraz obiektywem 70-200 f2.8 z boku.
a Wysokość torby Retrospective 20 pozwala na przenoszenie profi DSLR zapiętym obiektywem 70-200 f2.8 skierowanym w dół.
a Wewnątrz toreb Retrospective 10, 20 i 30 w głównej przegrodzie są dwie nylonowe kieszenie (po jednej z każdej strony). Są na tyle głębokie by zmieścić większość lamp błyskowych lub innych akcesoriów. Zapinany pasek pozwala na zabezpieczenie zawartości, można go przypiąć do wnętrza kieszeni by uzyskać do nich szybki dostęp
a Torby Retrospective 10, 20 i 30 mają wewnętrzny organizer wewnątrz głównej przegrody z wystarczającą ilością miejsca na niezbędne przy fotografowaniu drobiazgi. 
a Rozkładane kieszenie z przodu toreb Retrospective 10, 20 i 30 mogą być użyte do przechowywania zapasowego body profesjonalnej DSLR lub innego sprzętu foto. Paski z rzepami zabezpieczają ich wnętrze. Torba Retrospective 30 (na zdjęciu) wyposażona jest w dwie taki kieszenie, torby Retrospective 10 i 20 w jedną.
a Wewnętrzna strona klapy torby wyposażona jest w "wyciszane" zapięcia na rzepy,które eliminują głośny hałas podczas ich otwierania (przydatne podczas zdjęć w muzeach czy kościołach). Pod klapą umieszczona jest także przeźroczysta kieszonka na zapasowe wizytówki, pozwalające zidentyfikować właściciela torby.
a Szeroka kieszeń z tyłu torby może być użyta do przechowywania gazet, magazynów, w modelu Retrospective 30 zmieści nawet netbooka.
a Duże, szerokie panele na rzepy pozwalają na trzymanie torby zawsze zamkniętej.
a Materiałowe pętle umieszczone z obydwu stron torby pozwalają na przypięcie dodatkowych pokrowców. Alternatywnie można użyć karabinków do przyczepiania dodatkowych akcesoriów.
a Boczne kieszenie z obydwu stron toreb Retrospective 10, 20, i 30 mogą być użyte do przenoszenia butelek z wodą lub niewielkich lamp błyskowych.
a Torby Retrospective 10, 20 i 30 wyposażone są w dodatkowy uchwyt, który można w razie potrzeby zdemontować.
a Szeroki, w pełni regulowany płócienny pasek jest zintegrowany z każdą torbą Retrospective. Dla podniesienia komfortu użytkowania wyposażony jest w "oddychalny" naramiennik który można umieścić w dowolnej pozycji. Od wewnętrznej strony wyściełany on jest specjalnym tworzywem zapobiegającym zsuwaniu sie torby z ramienia.
a Wszystkie torby Retrospective mają na wyposażeniu pokrowiec przeciwdeszczowy, specjalnie zaprojektowany tak, by nie zasłaniał uchwytu w torbie i pozwalał na swobodne używanie pasa naramiennego.
Klienci kupili również

SD Pixel Pocket Rocket

Cena: 77.00 zł więcej kup teraz